Chcesz produktywnie spędzisz czas izolacji? Wypróbuj SQUID Learning English

Szukasz sposobu na jak najlepsze wykorzystanie dodatkowego czasu, który spędzasz teraz w domu, ale nie możesz się zdecydować, na co dokładnie go przeznaczyć? Co powiesz na naukę angielskiego? A co jeśli powiemy Ci, że SQUID ma darmowe narzędzie mobilne, które umożliwia samodzielną praktykę angielskiego, która jest jednocześnie przyjemna, wciągająca i skuteczna? To narzędzie to SQUID Learning English − dodatkowa funkcja w naszej aplikacji, dzięki której możesz szlifować swój angielski bez nauczyciela, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek masz na to czas. 

SQUID Learning English to przede wszystkim starannie dobrane, zawsze aktualne artykuły ze znanych źródeł anglojęzycznych, ale to nie wszystko… Każdy artykuł dostajesz w zestawie z angażującymi ćwiczeniami interaktywnymi rozwijającymi słownictwo i sprawdzającymi zrozumienie tekstu. Zestawy artykułów i ćwiczeń są dostępne na trzech poziomach zaawansowania − od intermediate do advanced. A wszystko to jest dostępne w aplikacji SQUID − bez dodatkowych kosztów ani aplikacji oraz bez konieczności rejestracji.

Aby uzyskać dostęp do interaktywnych zestawów SQUID Learning English, po prostu kliknij ikonkę plusa w aplikacji SQUID, zjedź na dół listy kategorii i wybierz “Learning English”. Gotowe! 

Życzymy przyjemnej nauki 🙂

SQUID Teachers

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s